КП "МСК "Тенісна Академія" СМР
/095/9155093/097/4031416
Соціальні мережі:
КП МСК ТЕНІСНА АКАДЕМІЯ СМР


ПРОЕКТ "УРОК ТЕНІСНОЇ АКАДЕМІЇ" У ШКОЛІ №9

   
 
   Сьогодні, на уроці фізкультури у школі №9, відбувся проект "Урок Тенісної Академії". Два класи,  другий та п'ятий присутні на уроці. Для дітей було несподівано побачити та спробувати теніс у школі, захоплено почали з розминки, потім жонглювання м'ячем та нарешті спроби перших вдалих ударів ракеткою. В кінці зайняття тренери розіграли декілька показових розіграшів. Ми вдячні адміністраціям шкіл та учителям фізкультури за надану можливість."Кубок ТА" СК "Maxima"

  
 
   29 лютого - 01 березня, відкрили турнірний сезон 2020. На базі спорткомплексу "Maxima" відбувся "Кубок ТА". Рекордна кількість вихованців - 56 чоловік, прийняли участь у змаганнях. Було розіграно чотири комплекти нагород, у різних лігах. Дякуємо дітям та батькам за підтримку!ПРОЕКТ "УРОК ТЕНІСНОЇ АКАДЕМІЇ" У ШКОЛІ №10
  24.02.2020 року проект "Урок Тенісної Академії" завітав до школи №10. На жаль у школах міста дуже велике навантаження на спортивні зали, інколи доводиться займатися одразу чотирьом класам, тому тренери Академії намагалися приділити увагу кожному учню, познайомити з тенісом та запросити на набір дітей 1-2 травня.ПРОЕКТ "УРОК ТЕНІСНОЇ АКАДЕМІЇ" у школі №15

      
 
   

  У 2020 році продовжуємо проект "Урок Тенісної Академії". Цього разу теніс завітав до школи №15. Діти з захопленням поставилися до уроку, деякі мають бажання займатися тенісом, та потрапити до складу Тенісної Академії. Першого травня відбудеться набір дітей до лав Академії.
   


ПРОЕКТ "УРОК ТЕНІСНОЇ АКАДЕМІЇ" у школі №12

23.12.209р. Тенісна Академія завітала до 12-ї школи, для проведення "Уроку Тенісної Академії". Перше знайомство з тенісом дуже зацікавило учнів 4-го класу. Після новорічних канікул плануємо наступний графік нашого проекту.