/095/9155093/097/4031416
Соціальні мережі:
КП МСК ТЕНІСНА АКАДЕМІЯ СМР

"ВЕСНЯНИЙ КУБОК ТА1 BY BABOLAT" ТУРНІР ФТУ ІІ категорія до 12 років

27-29 травня 2019 року на кортах Тенісної Академії відбувся дитячий турнір "ВЕСНЯНИЙ КУБОК ТА1 BY BABOLAT" ІІ категорія ФТУ до 12 років. Зібрались учасники з Києва, Харкова, Херсона, Нової Каховки, Шостки та Сум. Приємно відзначити те що тенісисти з Сумської області були кращими! У хлопчиків Степан Гвилава (Шостка) завоював золото в одиночному розряді та в парі з Микитою Аніщуком (Шостка), а у дівчат абсолютною  чемпіонкою змагань стала вихованка Тенісної Академії Ангеліна Мальована! Ангеліна завоювала золоті медалі в одиночному розряді, в парі з Алісією Кудрявцевой (Харьків) та в міксті з Матвієм Лемішко (ТА Суми).
Результати змагань: Дівчата - одиночний розряд: 1-е місце - Мальована Ангеліна (ТА), 2-е місце Кудрявцева Алісія (Харків), 3-е місце Ткачова Марія (Херсон). Парний розряд: 1-е місце Мальована Ангеліна/Кудрявцева Алісія, 2-е місце Гриценко Софія/Соловей Катерина (ТА Суми), 3-е місце Ткачова Марія (Херсон)/Магдалінова Дар'я (Нова Каховка). Хлопчики - Одиночний розряд: 1-е місце - Гвилава Степан (Шостка), 2-е місце Малєв Дмитро (Київ), 3-е місце Аніщук Микита (Шостка). Парний розряд: 1-е місце Гвилава Степан/Аніщук Микита, 2-е місце Трофименко Арсеній/Юсюк Назар (ТА Суми), 3-е місце Лемішко Матвій (ТА Суми)/Малєв Дмитро. Мікст: 1-е місце Мальована Ангеліна/Лемішко Матвій, 2-е місце Ткачова Марія/Трофименко Арсеній, 3-е місце розділили Мірошнікова Діана/Сюркало Микита (ТА Суми) та Кудрявцева Алісія/Малєв Дмитро.
Поздоровляємо переможців та призерів змагань! Молодці!